• Новак
2 Din Андроид 6.0 е Радио за Автомобил Стерео 7Универзален Автомобил GPS Навигација Wifi, Bluetooth USB Радио Аудио Плеер За Toyota, Nissan Играч

2 Din Андроид 6.0 е Радио за Автомобил Стерео 7Универзален Автомобил GPS Навигација Wifi, Bluetooth USB Радио

DEN 4490.00
DEN 6702.24
-33 %
Во достапна форма

Пристапност

НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).2 GHz
Изгради-во 1 G DDR3, 16 G флеш меморија
Изгради-во WIFI.
Ако buer најде парцела празен откако тие singed, Продавачот не е одговорен за ова. Секоја брокерска, царинските, и должност тарифите поврзани со меѓународните пратки се клиентот одговорност и не се tincluded во нашите превозот обвиненија.415 kg
Производ големина (L x W x H) : 17.0
Мулти-јазик : англиски, Германски, француски, италијански, шпански, португалски, руски, корејски, Japanesee , Кинески, тц. Откако пратката е потпишан, продавачот се мисли купувачот доби производ во добро состојба.
7inch 1024*600 супер висока дефиниција дигитален екран
Андроид Систем
Quad-Core 1. Се продава сакајте се враќање на купувачот и сакајте ја купувачот парцела. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.6 GHz
RAM меморија (меморија) : 1 GB DDR3
ФЛЕШ (внатрешната меморија) : 16 GB DVD Видео Формат : AVI,DAT,FLV,MKV,MOV,MP4,MPEG,OGM,RMVB,VOB,XVID
Медиа Формат : ASF,AVI,FLV,MKV,MOV,MP3,MP4,MPEG,РМ,RMVB,VOB,WMV Мрежа : Wi Fi Dongle
На OSD Јазици : англиски,итн,корејски Напојување : 12 V Пакет тежина : 1.
По Услуга
1.)
Гаранција
1. Бренд : Ezonetronics
Модел : RM - CT0011
Тип : 2-ДИН
Материјал : Електронски Компоненти,Метал,Пластика
Претходно вчитани Мапи : Да Екран тип : Дигитален екран на допир
Големина на екранот : 7inch
Екран резолуција : 1024 x 600 ПРОЦЕСОР Чипови : Кортекс О7
ПРОЦЕСОРОТ Главниот Freq.Ние обично брод во рок од 5 работни дена од приемот расчисти исплата, и вашата потврди информациите за контакт.28 инчи Пакет Содржина : 1 x Автомобил Стерео Играч, 1 x Моќ Кабел, 1 x GPS Антена, 2 x Инсталација Чип, 4 x Завртка, 1 x Рамка, 1 x англиски јазик Прирачник за Корисникот
Превозот
1.

Главните карактеристики

Посебна Карактеристика:
Wifi Функционалност,Поддршка Воланот Контрола,Вградениот Звучник/Микрофон
Резолуција:
1024 x 600
Дигитални Медиуми Формат:
JPEG,Mp4,WMA,Mp3
ТФ/Micro SD Слотот:
1
OSD Language:
Шпански,Португалски,Холандски,Јапонски,Чешка,Корејски,Полски,Турски,Италијански,Руски,Француски,Кинески (Традиционалните),Кинески (Поедноставен),Германски,Англиски
Специјални Функции:
MP3 Плеери,Радио Тјунер,Екран на Допир,Мобилен Телефон,Bluetooth,Вграден GPS
Од Моќ:
4X45W
Интерфејс:
2 usb
Објектот Големина:
17.80 x 12.00 x 10.00 cm
Din:
Двојно Din
Материјал Тип:
Пластични/Метал
ROM:
16g
Објектот Тежина:
1kg
Големина На Дисплеј:
7
RAM меморија:
1G
Макс Надворешна Меморија:
32g
Бренд Име:
EzoneTronics
Оперативен Систем:
Андроид
Име На Модел:
РМ-CT0011
Напон:
12V
Надворешни:
микрофон

Избор на клиент