• Новак
Нерѓосувачки челик querysystem cauterize moxibustion кутија moxa 7 резервоарот на ' рбетот

Нерѓосувачки челик querysystem cauterize moxibustion кутија moxa 7 резервоарот на ' рбетот

DEN 2496.00
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Материјал:
Композитен Материјал
Број На Модел На:
Масажа & Релаксација
Примена:
Телото
Бренд Име:
KALANLIN
Тип На Објект:
Масажа & Релаксација

Избор на клиент