• Новак
целосна Дијамант Везови Diy Дијамант Сликарство Делфини и риба Декоративни рачно производство Смола камен круг вежба везана оркестарот

целосна Дијамант Везови Diy Дијамант Сликарство Делфини и риба Декоративни рачно производство Смола камен круг

DEN 208.00
DEN 244.80
-15 %
Во достапна форма

Пристапност

Само открие потребни областа на лепило
лента за да се избегне прашина врз друга лепак делови;
4.
Почитувани, се обрне внимание! Ние се продава дијамант слики се полу-готовиот производ не содржи рамка!
. Стави дијаманти сликарство во соодветна рамка и украсете го вашиот дом или даде на другите како подарок.
Драги Пријатели, на овој линк се прикажува полн круг дијамант сликарство , ако треба да се направи оваа слика на плоштадот вежба , ве молиме да ни кажете, ние ќе ви каже како да се направи,ви благодариме !
Тоа е најпопуларниот модата ширум светот само да се држи кристал дијаманти за да се заврши вашата слика за домашна декорација,исто така можете да го направите со вашата chinldren или семејството . П : Како да ја испратите фотографија? А : Здраво, драги Клиент, ве молиме испратете ваша фотографија со Кликнување на"да испратите фотографија" : ) П : дали има некој Услов на фотографијата? A : Да, висока дефиниција фото е најдобар : ) И поголема на Големината, подобар ефект ќе биде : ) П : Како да нарачате фотографија? А : Здраво, Драги клиент, ве молиме испратете ја фотографијата за мене прво и ние ќе дизајн најдобар квалитет дијамант слика : ) П : Што е Облик на дијамант? А : здраво, почитувани купувачи, ние нудиме КРУГ смола Дијамант : ) П : што Е дијамант доволно? A : Да, ние ви нудиме 20% повеќе од што е потребно, па ве молиме да не грижете се : ) П : Дали дијамант вежба платно заврши ? Најчесто поставувани ПРАШАЊА НА : Драг пријател , сите наши производи се во целосна вежба сликарство , тоа е 100% се вежба , да се заврши вежба , целата платно треба вежба дијамант .

Главните карактеристики

Големина:
15x15 cm round, 20x20 cm round, 25x25 cm round, 30x30cm round, 35x35cm round, 40x40cm round, 50x50cm round, 60x60cm round, 80x80cm round
Дијамант форма:
Круг
Бренд Име:
слика мачка
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Стил:
Европски и Американски Стил
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Шаблон Тип:
Животните
Надворешното Пакување:
валани на цевка
Број на Бои:
10-45
Употреба:
Почеток/Хотел/Канцеларија Декорација,Уникатен Подарок
Крстот-Бод:
дијамант везови
Број на Бои:
10-45colors
За Дијаманти:
100% полн круг вежба
Производот Категорија:
Занаетите, Везови , Везана
Алатки:
пинцети,палети,дијамант сликарство
Детали На:
Целосна смола дијаманти со слика
Unfinish:
треба вашата рачно изработени,DIY
Употреба:
ѕидот налепници/подарок/свадба подарок/сувенири
Рамка:
No

Избор на клиент