• Новак
Мото Додатоци CNC главниот дел на задната суспензија Лизгачи Spools лизгачот стојат завртки За Kawasaki Z1000 Z1000sx Z1000abs 2006 2007- 2017

Мото Додатоци CNC главниот дел на задната суспензија Лизгачи Spools лизгачот стојат завртки За Kawasaki Z1000

DEN 415.00
DEN 456.48
-9 %
Во достапна форма

Пристапност


Производ Покажува :
Опис на производот : Состојба : Резервни 100% Нов Објект е лесно да се Инсталира без настава Материјал : CNC Алуминиум Бои : СИНА Количина : еден пар Fitment : За Kawasaki z1000 Производ Вклучува : еден пар на мотоцикл swingram spools лизгачот answer : ___________________________ Note : Ние сме обезбедување на големо, ако ви треба големо ве молиме контактирајте со нас за да добиете најновите цена. Ве молиме да се осигурате ова делови погодни за вашиот мотор пред наддавање .

Главните карактеристики

боја:
M6 Црвено Z1000, M6 зелена Z1000, М8 зелена Z1000, M10 зелена Z1000, M6 црна Z1000, М8 црна Z1000, M10black Z1000, М8 Црвено Z1000, M10 Црвено Z1000, M6 злато Z1000, М8 злато Z1000, M10 злато Z1000
Бренд Име:
YOWLING
Motobike Направи:
Kawasaki
Име На Модел:
ПА-СС-001-КА
Објектот Должина:
0cm
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
Материјал Тип:
CNC алуминиум
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Бои:
Црно/Сино/Red/Златниот/Зелена
Fitment:
За KAWASAKI Z1000
Е Прилагодена:
Yes

Избор на клиент