• Новак
2018 лето нови женската коса црта вратот возбудува chiffon кошула + Висок половината солидна боја Сплит пакет хип midi здолниште одговараат на жените поставува

2018 лето нови женската коса црта вратот возбудува chiffon кошула + Висок половината солидна боја Сплит пакет

DEN 1191.00
DEN 1323.84
-10 %
Во достапна форма

Пристапност

Ние нудиме целосна наплата за вас, ако производот има било какви проблеми со квалитетот.Можете да го видите слики се вистинска слика на производот, бидејќи секој монитор резолуција различни, боја може да биде некоја разлика.393 инчен
боја : слика боја
пакет : 1set/opp вреќа
answer : ___________________________ note : 1.
големина информации
забелешка : следните информации за повикување само . Ве молиме слободно контактирајте со нашата служба за корисници центар. Имаме profuse дизајни со серија квалитет одделение, и изречно, нашата цена е многу конкурентна, бидејќи ние сме manufactory, ние се извор.само продажба на жените сет,кој не се продаде.детали за производот
големина на табелата(единица : cm) големина биста ракав должина должина половината hipline кошули S 84 / 30 74 / кошули M 88 / 30 78 /
здолништа S
здолништа M
60 64 86
60 68 90 забелешка : големината е плочка мерења,можеби имаат 1-3cm грешка
1cm=0. ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации . Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука., LTD Ние сме фабрика специјализирана во производство и извоз на секс производот,кој се наоѓа во zhejian yiwu Град,Провинција жеџијанг за повеќе од пет години.

Главните карактеристики

Големина:
S, M
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
9126
Бренд Име:
HISUMA
Панталона Затворање Тип:
Патент Летаат
Јака:
Slash вратот
Облека Должина:
Краток
Материјал:
Ацетат
Фустани Должина:
Колено-Должина
Sleeve Должина(cm):
Краток
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Слатка
Декорација:
Возбудува
Затворање Тип:
Pullover

Избор на клиент