• Новак
YOYOYU 40 бои Винил ѕид налепници muraux Компас Removeable Ѕид Decal Салон Спалната соба Livingroom Ѕид Оркестарот ZX229

YOYOYU 40 бои Винил ѕид налепници muraux Компас Removeable Ѕид Decal Салон Спалната соба Livingroom Ѕид Оркестарот

DEN 311.00
DEN 403.20
-23 %
Во достапна форма

Пристапност


Купувачот Забелешка :
1. имаме 40 боја обезбеди , pls мора да ги разгледа боја шема на дното опис ,ако опција не мора боја можете директно да го изберат , pls мора да имајте на ум на боја заедно со вашата нарачка .
2. ние сме резба decal , па пренос на филмот доаѓа посебен , треба да се applicate тоа и трансфер на decal на вашиот ѕид со себе , pls се види на видео .
Опис :
Големина : 42x42cm / 57x57cm,ако ви треба уште една големина добредојдовте да контактирате со нас, ви Благодариме!!
Материјал : животна Средина Винил ПВЦ
Функција : Пренослив и Издржлив
pls се грижи decals мора да се користи на Многу Мазна место , мазна ѕид ,мазна дрвени, мазна прозорец итн
За боја : боја можеби ќе биде малку различен од можете да го видите во зависност од Вашиот монитор поставување, па pls разбере !
Ако ви треба "друга боја" не се во опција ,или има име да биде персонализирана , pls имајте на ум дека кога ќе го поставите цел на потврди страница,pls види подолу слика како да се напомене

Главните карактеристики

боја:
H622 Црна, H601 Бела, H627 Сива, H624 Браун, H615 Сина, H619 Зелена, Друга Боја
Големина:
42x42CM, 57x57CM
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,Кат Налепници,За Фрижидер,За Плочка,Прозорец Налепници
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
ZX229
Бренд Име:
YOYOYU УМЕТНОСТ ДОМА ДЕКОР
Спецификација:
Single-piece Package
Тема:
Шема
Сценарија:
Ѕид
Материјал:
ПВЦ
боја:
40 боја за опција
Материјал:
Еко-пријателски Винил ПВЦ
Големина:
57*57cm/42*42cm
Diy декорација:
Винил Ѕид Налепница
Дома декорација:
пвц налепница
Тема:
Компас Ѕид Налепница
Место на Потекло:
yiwu, Кина (Копно)

Избор на клиент