• Новак
Голема 11x22mm Природните Слатководни Бисер Dangle Обетки Вистински 925 Sterling Silver Барок Бисер Накит Обетки за Девојки

Голема 11x22mm Природните Слатководни Бисер Dangle Обетки Вистински 925 Sterling Silver Барок Бисер Накит

DEN 1591.00
DEN 1674.72
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


Голема 11x22mm Природните Слатководни Бисер Dangle Обетки 100% Вистински 925 Sterling Silver Барок Бисер Накит Обетки за Девојки
Спецификација :
Скапоцен Камен Материјал : Природните Слатководни Бисер
Метал Материјал : 100% Вистински Чиста 925 Sterling Silver
Пакување Листа :
Бисер 925 Накит Обетки X 1 Пар
Накит За Нега :
Нашиот DJ CH Накит, прстени се направени да траат но, бидете сигурни да се преземе соодветна грижа за вашиот накит. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.
Избегнувајте носење на вашиот накит во вода како што туш, базен или на плажа.
Чувајте ги вашите накит далеку од парфеми и лосиони, бидејќи ова може да предизвика абење. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас.

Главните карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Парична казна или Моден:
Парична казна
Повод:
Ангажирање
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Certificate Type:
CNAS
Сертификат Број:
DR18171E
Главниот Камен:
бисер
Метал Печат:
925,Фунта
Големина На Бисер:
8-9mm
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
DR18171E
Стил:
Симпатична/Романтичен
Бренд Име:
DJ CH
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Страна Камен:
Никој
is_customized:
Yes
боја:
бел бисер
Метална боја:
Сребро.
Тип:
Eardrop Обетки
Печат:
925
МЕТАЛНИ МАТЕРИЈАЛИ:
925 Sterling silver
Подарок за:
Љубител & Сопруга & Девојка
brinco:
Жените Brinco
Гем материјал:
Бисер bijoux
Примена:
Свадба & Ангажирање & Подарок & Партија

Избор на клиент