• Новак
Оригиналната Намера Мода трговија на Големо Жените Пумпи Посочи Пети Плоштадот Пумпи Убава Црна, Црно-Бели Чевли Жена НИ Големина 3-9.5

Оригиналната Намера Мода трговија на Големо Жените Пумпи Посочи Пети Плоштадот Пумпи Убава Црна, Црно-Бели

DEN 3240.00
DEN 3599.52
-10 %
Во достапна форма

Пристапност


Оригиналната Намера Мода трговија на Големо Жените Пумпи Посочи Пети Плоштадот Пумпи Убава Црна, Црно-Бели Чевли НАС Големина 3-9.5. Ве молиме Погледнете ги Нашите Големината Информации При Изборот на Големина.

Главните карактеристики

Чевли Големина:
3, 4, 5, 6, 7, 8, 8.5, 9, 9.5
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Повод:
Повик
Затворање Тип:
Лизга-На
is_handmade:
Yes
Стил:
Моден
Сезоната:
Пролет/Есен
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Поставата-Вистинска Кожа Тип:
Кравја Кожа
Број На Модел На:
EF1055
Пумпа Тип:
Основни
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Моден Елемент:
Плитки
Пети Форма:
Посочи Пети
Insole Материјал:
ЕВА
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Пета Тип:
Плоштад пета
Со Платформи:
No
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
оригиналната намера
Outsole Материјал:
Гума
боја:
Црно Црно-Бело
Пета Висина:
За 8-10cm
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Процесот:
Лепило

Избор на клиент