• Новак
Шарени Кинески Сликарство Оризова Хартија Yunlong Xuan Хартија Влакна Хартија за Сликарство Calligraphy Уметност училиште материјали

Шарени Кинески Сликарство Оризова Хартија Yunlong Xuan Хартија Влакна Хартија за Сликарство Calligraphy Уметност

DEN 763.20
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Големина:
natural color, light anqitue, Dark antique, white, light coffee, buddhist yellow
Тип:
Слика Хартија
Бренд Име:
ТАИ HONG YI
Слика Хартија Тип:
Кинески сликарство
Број На Модел На:
ЕЈ-0429
S:
34*70cm
Количина:
10 лист/пакет

Избор на клиент