• Новак
DY нова Високо квалитетен бренд Месинг материјал Сребро Спирала Пресврт Cufflinks Мажите француски кошула Cufflinks бесплатен превозот

DY нова Високо квалитетен бренд Месинг материјал Сребро Спирала Пресврт Cufflinks Мажите француски кошула Cufflinks

DEN 192.00
DEN 239.52
-20 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
DY-1272
Бренд Име:
XKZM среќен
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Пол:
Мажи
Метали Тип:
Бакар
Стил:
Класичен
Манжетната Линкови Тип:
манжетната линкови
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Вратоврска Клипови Тип:
Вратоврска Клипови

Избор на клиент