• Новак
AOTEMAN 2018 Бренд Акрилик Вода Капка Dangle Обетки ЖЕНИТЕ Трендовски Изјава Обетки Мода Накит Accessorie трговија на Големо

AOTEMAN 2018 Бренд Акрилик Вода Капка Dangle Обетки ЖЕНИТЕ Трендовски Изјава Обетки Мода Накит Accessorie трговија

DEN 119.00
DEN 139.20
-15 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Предиво
Бренд Име:
AOTEMAN
Пол:
Жените
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Чешка
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
50803
Обликотшема:
Растенијата
одговараат за:
Девојка , Девојка , Дами , Пријатели , Сестра
Повод:
Забава , Роденден , во трговскиот Центар ,Свадба
Earring Тип:
Tassel Обетки ,жените мода Обетки

Избор на клиент