• Новак
2018 Новата маица со Џип Т кошула - мотор biker черепот crossbone т-маица biker печ tee кошула Лето Стил Tee Кошула

2018 Новата маица со Џип Т кошула - мотор biker черепот crossbone т-маица biker печ tee кошула Лето Стил Tee

DEN 719.52
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Материјал:
Памук
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Продажба со Pack:
No
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи

Избор на клиент