• Новак
Koraba парична Казна Накит за Убава Исклучителна Кинески Бела Природни Jade Pendant Амајлија Риба +Јаже Бесплатен Превозот

Koraba парична Казна Накит за Убава Исклучителна Кинески Бела Природни Jade Pendant Амајлија Риба +Јаже Бесплатен

DEN 1200.00
Во достапна форма

Пристапност

Ве молиме потврдете го на превозот адреса во Pay Pal, бидејќи ние ќе брод предмети според адреса
Политика На Враќање
За предмети кои се оштетени или неисправни, можете или да добијат враќање на парите или замена на предметот. Со охрабрување на вашите позитивни повратни информации, ние ќе ги направиме бизнис дури и подобро. Замени : Замени и resending ќе бидат распоредени во 48 часа по добивме вратени стоки.Препорачана Меѓународен Превозот На Располагање! Бродови од Нашиот Магацин во Кина, тој ќе Пристигне во рок од 15-30 Дена
Внимание :
Секој објект ќе биде обложена со течна масло и завиткани многу добро кога ќе го примите објект. Течноста масло е начин на заштита. Ние прифаќа Pay Pal само!
2. Тоа не е песна бројки.
Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас слободно!!! Ќе одговори на прашања во рок од 24 часа!!
Со Среќа! Уживајте во вашиот предлог !!!. Реконструкција : Реконструкција ќе биде даден како пари назад.
Димензија : Метод На Плаќање
1.
Контакт со нас и Повратни информации
1.
Ве молиме погледнете го овој следнава слика како пример на 5-ЅВЕЗДА оценка повратни информации
Објектот ќе се за Воздух Mail превозот, Околу 15~30 ден може да се прифати предмети.

Главните карактеристики

Бренд Име:
koraba
Пол:
Унисекс
Главниот Камен:
Jade
Метали Тип:
Никој
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Certificate Type:
GDTC
Стил:
Класичен
Повод:
Годишнина
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Парична казна
Тема:
Облека, Чанти & Чевли
Метал:
Jade
боја:
слика
База на метал:
Jade
Материјал:
Jade
Главниот Камен:
Jade
Главниот Камен Создавање:
Природни
Стил:
закачам
UPC:
не се применува

Избор на клиент