• Новак
10pcs Дијамант Виножито Шминка Четка Поставите Професионални Око сочинуваат Четки Eyeliner Веѓа Сенки Четка во Собата

10pcs Дијамант Виножито Шминка Четка Поставите Професионални Око сочинуваат Четки Eyeliner Веѓа Сенки Четка

DEN 388.00
DEN 388.32
-0 %
Во достапна форма

Пристапност

10pcs Дијамант Виножито Шминка Четка Поставите Професионални Око сочинуваат Четки Eyeliner Веѓа Сенки Четка во Собата
Спецификации :
Точка Име : Шминка Четка
Големина на : 18 * 9 * 1.6 cm
Боја : како што е прикажано на фотографиите
Пакетот Вклучува :
10pcs* Шминка Четка
Најчесто поставувани ПРАШАЊА Опис :
1. Колку долго можете да го бродот надвор ?
Во 24 часа, делумно надвор од акциите налози ќе бидат издадени во рок од 48 часа
2. Колку долго може да добиете на стока?
Во 20-50 дена
3. Како да се направи ако не примате стока?
Во вети време на продавачот, стоката не биле примени, ве молиме контактирајте со продавачот да го вратат, или reissue
4. Без оглед на причините, ве молиме да не се отвори спор пред да се јавите на продавачот. Ви благодариме. Ако имате прашања, можете да не контактирате во било кое време и ние ќе се справи со вашите прашања во рок од 12 часа.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Шминка Четка
Рачка Материјал:
Пластични
Материјал:
Синтетичка Коса
Бренд Име:
RORASA
Големина:
18 * 9 * 1.6 cm
Количина:
10pcs
Број На Модел На:
NA5708
Четка Материјал:
Најлон
Се Користи Со:
во прав

Избор на клиент