• Новак
KEYECU Замена Далечински Автомобил Копче Фоб 4 Копчето за Хонда Одисеја Граѓански Увид S2000 Прелудиум Спогодба CR-V FCC ID:A269ZUA101

KEYECU Замена Далечински Автомобил Копче Фоб 4 Копчето за Хонда Одисеја Граѓански Увид S2000 Прелудиум Спогодба

DEN 925.00
DEN 1051.20
-12 %
Во достапна форма

Пристапност


Нови Keyless Entry Далечински Автомобил Копче Фоб за Хонда ,слободни програмирање Замена далечинскиот клуч за дел броеви : FCC ID : A269 ZUA101 Овој дел е компатибилен со : ве молиме бидете сигурни дека вашата оригиналниот далечински ги има истите копчиња и препораките на FCC ID за вашите оригинални remote е A269 ZUA101 Прелудиум 1996-2001 Одисеја 1996 -2004 Граѓански 1996-1998 Спогодба 1996-1998 CR-V 1997-2000 S2000 2000-2001 Увид 2001-2004 Пилот 2003-2004 Специјални Забелешки : Слободен програмирање,pls контактирате со нас за да добиете инструкции

Главните карактеристики

Бренд Име:
Keyecu
Другиот Дел Број:
4 копче
Производителот Дел Број:
За Хонда
Осветленост Дел Број:
Далечинскиот Управувач За Контрола На Автомобил, Клуч
Прилагодување:
No
Материјал Тип:
ABS
R/C Функција:
Со
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина

Избор на клиент