• Новак
Домашно Милениче Играчка Кадифен Писклив Елени 4 Боја Симпатична Куче Куче Мачка Мека Џвакање Звук Игра Смешни

Домашно Милениче Играчка Кадифен Писклив Елени 4 Боја Симпатична Куче Куче Мачка Мека Џвакање Звук Игра Смешни

DEN 91.00
DEN 128.64
-29 %
Во достапна форма

Пристапност

100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Висок квалитет на материјалите. Кога ќе немаат време да игра со вашите миленици,играчки се најдобар начин да се смират нив. Тоа ќе биде писклив кога тие се гризе. Писклив играчки ќе го привлече нивното внимание. 4 боја може да биде на располагање за да го изберете. Прекрасна елени дизајн,меки материјали,lifelike стил. Погоден за кучињата или мачките. 1 компјутер од пет играчка само,други додатоци демо на сликата не се вклучени! Спецификација : Материјал : Кадифен Тип : Писклив Елени Боја : Зелена,Сина,Розова,Жолта Големина : Една Големина Должина : 17cm(6.69 во) Ширина : 5cm(1.97 во) Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува(без мало пакет) : 1 x Милениче Играчка

Главните карактеристики

Големина:
M
Тип:
Кучиња
Играчки Тип:
Квичат Играчки
Бренд Име:
Ајде да домашно Милениче
Материјал:
Кадифен

Избор на клиент