• Новак
АЛПИТЕ се Префрлите 40mm 4cm Патување 25ММ Еден W200K Слајд Potentiometer Faders Должина 10ММ

АЛПИТЕ се Префрлите 40mm 4cm Патување 25ММ Еден W200K Слајд Potentiometer Faders Должина 10ММ

DEN 196.00
DEN 206.40
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Бренд Име:
HUAERXINDIAN
сертификација:
CCC,RoHS
Гаранција:
1
Тип На Прекинувач:
За Да Се Префрлате Префрлате
Број На Модел На:
4mm
Карактеристики:
W200K
Материјал:
Легура
тековната:
250A
Тип На Објект:
Прекинувачи

Избор на клиент