• Новак
Портрет Fyodor Dostoyevsky 2018 Мажите Црна маица Русија Писател Скица Машки Краток Ракав Памук Блузи Секојдневен Tshirt

Портрет Fyodor Dostoyevsky 2018 Мажите Црна маица Русија Писател Скица Машки Краток Ракав Памук Блузи Секојдневен

DEN 599.00
DEN 950.40
-37 %
Во достапна форма

Пристапност

Во САД, ние брод од страна на e-Пакет за објектот помалку од 2 KG. Ние не ќе ја напушти нашата infromation во парцели за капка превозот наредби. Ние може да обезбеди производот слики за вас.
Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас на ПРВО место.
Било која се користи, се мијат, извалкан, оштетени предмети кои не се прифатливи.
Ако сакате да се вратите на вашата предмети, ве молиме да се осигура дека предметите ќе се врати во добра состојба, со оригинално пакување.
Добредојдовте на нашата продавница. Ние поддршка на мало, трговија на големо и пад на превозот . Answer : ___________________________ Note : Нашата т-маица големина е Азија Големина. Ние го поздравуваме уметници да се нудат модели за нас и да добијат пари од продажбата.
Време На Испорака :
Во Азија и Северна Америка, тоа обично трае 3-15 работни дена. Тоа обично трае 7-15 дена. Ве молиме да проверите на нашата големина на табелата внимателно пред да нарачате. за објектот помалку од 2 KG.
За објектот во текот 2 KG, ние брод од страна на EMS, e-EMS, UPS-от, Fedex, Aramex, DPEX, Ali Express Премиум Превозот, итн.
Во Јужна Америка и Африка, тоа обично се потребни 30-60 работни дена.

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Карактер
Јака:
О Деколте
Маскирани:
No
Материјал:
Памук
Продажба со Pack:
No
Sleeve Должина(cm):
Краток
Бренд Име:
YOYLAP
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Стил:
Редовни Кратки Ракави
Стил:
Повик
Карактеристики:
100% Памук, Дише Ткаенина, Не Исчезнат
Бои:
Црна,Морнарско Сина,Бела,Жолта,Сина,Црвена,Темно Сива,Зелена,Сива,Виолетова
Број На Модел На:
MO1YYDostoyevsky

Избор на клиент