• Новак
Bbincar НОВО! Карбонски Влакна За MAZDA 3 MAZDA 6 CX-5 CX-9 CX9 2017 2018 Воланот Внатрешни Додатоци Внатрешни работи Стил

Bbincar НОВО! Карбонски Влакна За MAZDA 3 MAZDA 6 CX-5 CX-9 CX9 2017 2018 Воланот Внатрешни Додатоци Внатрешни

DEN 1169.00
DEN 1375.20
-15 %
Во достапна форма

Пристапност

Ние само ќе брод да ја стандардната адреса во alipay. Со 3 M двојно двострано автомобилската лента на задната страна на објектот. Инструкции за инсталација Чекор 1 Исчистите површината која објектот е да се применат, го осигурале сува и слободен од сите масло, greasa и восок. Имаат убав ден за сите корисници ! : )
. Чекор 3 Отстранете заштитен слој од лепило, усогласување внимателно и потоа притиснете цврсто за да се обезбеди соодветна лепливоста. Известување Клиенти на Русија ве молиме оставете ги вашите име и презиме со 3 англиски зборови. Чекор 2 се Утврди точната локација на објектот. Чекор 4 не се движат на објектот или перење на вашиот автомобил во рок од 24 часа по инсталацијата. Водоотпорен , Никогаш нема да Избледи и ' Рѓа.
НОВО! Карбонски Влакна За MAZDA 3 MAZDA 6 CX-5 CX-9 CX9 2017 2018 Воланот Внатрешни Додатоци Внатрешни работи Стил
Објектот Спецификација Бренд : Bbincar Fitment : За MAZDA 3 MAZDA 6 CX-5 CX-9 CX9 2017 2018 Продаваат како што се гледа, ве молиме да се осигура соодветност внимателно пред да го купите! Состојба : 100% Сосема Нов Неискористени (Квалитет селектирани befor превозот надвор) Материјал : Висок Квалитет на Карбонски Влакна Пакет : 1 Piece/Set Лесно инсталирање.

Главните карактеристики

Бренд Име:
Bbincar
Година:
За MAZDA 3 MAZDA 6 CX-5 CX-9 CX9 2017 2018
Име На Модел:
732711
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Должина:
1cm
Објектот Ширина:
1cm
Објектот Висина:
1cm
Објектот Тежина:
0.6kg
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси

Избор на клиент