• Новак
100pcs Зголеми Цвет Пластични Cabochons Пластични cabochons 12mm големина шарени монистра додатоци за шармантна нараквици одлуки

100pcs Зголеми Цвет Пластични Cabochons Пластични cabochons 12mm големина шарени монистра додатоци за шармантна

DEN 268.80
Во достапна форма

Пристапност

Но купувачот треба да се плати за враќање превозот. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект. Ние ќе ги испратите на вашиот клиент е превозот адреса, кога местото цел
Дали ви се брод на меѓународно ниво?
Да, ние брод на светот.
ПОВРАТНИ информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.
Објектот Количина
100 компјутери/многу
Точка Бр.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака.
Било прашање поздрави, Ние ќе ти одговорам веднаш штом ќе може да.
Дали ви се нудат пад на превозот?
Да, ние го правиме. Тоа само ќе ве однесе 1 минута.-001
Објектот Материјали
акрилик
Бои
Исто како фото
Објектот Околу Големина
Мушка големина : 12mm нема дупка
Објектот Форма
Исто како фото
Мерка Конверзија
1mm=0. Ви благодариме! : )
ЗА НАС
Ние професионални снабдувањето со сите видови на монистра и додатоци. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас.4 mm
Објектот Useage
Се вклопи во Европската накит одлуки beading наоди (ѓердан или нараквица монистра ect), spacer монистра наоди или други рачно изработени занаетчиски.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Материјал:
Акрилик
Број На Модел На:
006
Објектот Тежина:
80g
Бренд Име:
socharming
Надворешниот Дијаметар:
12mm

Избор на клиент