• Новак
Мотоцикл Додатоци за Виткање Продолжи Кочница Спојки Држела справи со костец За ХОНДА CBR 1100XX CBR1100XX CBR1100 XX 1997-2007

Мотоцикл Додатоци за Виткање Продолжи Кочница Спојки Држела справи со костец За ХОНДА CBR 1100XX CBR1100XX

DEN 2303.52
Во достапна форма

Пристапност


Answer : ___________________________ Note :
Почитувани купувачи, Здраво! Направи нарачката, ве молиме оставете порака за да ни кажете на вашиот мотоцикл модели и годината , ние ќе се испрати право производи според вашите модели и година.Ви благодариме!
Опис на производот :
Состојба : 100% сосема нов Материјал : алуминиум Количина : Кочница спојки рачката се справи со костец Прецизност Машински Стожерот Создаден за Да се Обезбеди Совршено се Вклопуваат -Лесно се инсталира,prefessional инсталација препорачува -Совршено се вклопуваат, без модификација е потребно
Fitment : За ХОНДА CBR 1100 XX CBR1100 XX CBR1100 XX 1997-2007
Користат два : мотоцикл handlebar костец одговара за 22mm мотоцикл модели
Пакетот Вклучува : 1 сет на мотоцикл кочница лост&handlebar костец

Главните карактеристики

Специјални Функции:
Кочница спојки рачката се справи со костец
Бренд Име:
YOWLING
Година:
1997-2007
Материјал Тип:
Алуминиум
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Motobike Направи:
Хонда
Објектот Дијаметар:
0inch
Име На Модел:
CC
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
Е Прилагодена:
Yes
Функција два:
мотоцикл кочница спојки држела
Fitment:
За ХОНДА CBR 1100XX CBR1100XX CBR1100 XX 1997-2007

Избор на клиент