• Новак
Лето 2018 Точка Лонг Бич се Облекуваат Жените Sundress Секси Повик Лабава Домот Гроздобер Дами Фустан AD328

Лето 2018 Точка Лонг Бич се Облекуваат Жените Sundress Секси Повик Лабава Домот Гроздобер Дами Фустан AD328

DEN 1386.00
DEN 1824.00
-24 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Деколте:
О Деколте
Силуета:
Лабава
Половината:
Империја
Број На Модел На:
AD328
Sleeve Стил:
Резервоар
Материјал:
Полиестер
Декорација:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Сезоната:
Лето
Бренд Име:
Liva девојка
Стил:
Повик

Избор на клиент