• Новак
Влечат За Samsung Galaxy Note 8.0 N5100 N5110 N5120 LCD Плоча Flex Кабел

Влечат За Samsung Galaxy Note 8.0 N5100 N5110 N5120 LCD Плоча Flex Кабел

DEN 255.00
DEN 268.80
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


Влечат За Samsung Galaxy Note 8.0 N5100 N5110 N5120 LCD Плоча Flex Кабел
Потсетување : 1. Информации за производот од Интернет, но нашата слика е вистински, а нашата цел е иста како и нашата слика, затоа ве молиме проверете на сликата за купување, бидејќи неточни купување на враќање поштенски надоместок паѓа на товар на купувачот. 2.Цел ќе биде предаден, од 2 - 7 работни дена.[Освен кога производот е надвор од акциите]. Ако повеќе од 7 дена, ние ќе промена на следење на број и ја за вас. 3.Пристигнување време : 15-60 дена.зависи од Пост услуга во вашата земја. 4. Ако имате други барања, ве молиме да ни даде на масажа во низа. Ви благодариме!

Главните карактеристики

Број На Модел На:
За Samsung Галакси N5100 Flex Кабел
Компатибилен Бренд:
Samsung
дизајн:
Бар
Бренд Име:
HONGYOU
квалитет:
Висок квалитет
компатибилен models1:
За Samsung Галакси N5110 N5120 Flex Кабел
Is_customized:
Yes

Избор на клиент