• Новак
GZEELE Нови За HP ENVY15-П завист 15-П M6 M6-N Palmrest C Школка Врвот Случај Покрие 774153-001 760040-001 НАС

GZEELE Нови За HP ENVY15-П завист 15-П M6 M6-N Palmrest C Школка Врвот Случај Покрие 774153-001 760040-001

DEN 3696.00
Во достапна форма

Пристапност

Гаранција : 3 месец(s) Состојба : НОВА Напомена : ве Молиме проверете слики и опис внимателно. Ќе добиете она што го гледате! За специјални производи, ќе треба да се покаже вашите барања кога се плати за цел, како што се бои, големина, вредноста на декларацијата итн. Или ние ќе ги испрати случајно кога исполнувањето на оваа грижи.

Главните карактеристики

Бренд Име:
GZEELE
Пакет:
Yes
Стил:
Fasion
Пол:
Унисекс
Стил:
Лаптоп Случаи
Тип:
Лаптоп Го Замените Поклопецот
Затворање Тип:
Не Патент
Број На Модел На:
-
Применливи модели:
-
Материјал:
Како што е прикажано
Шаблон Тип:
Како што е прикажано

Избор на клиент