• Новак
Yituancar 1Pcs 30W LED Обратна Опашка Светлина Автомобил Стил Извор Златни Сребрени Црно Тело Грешка Бесплатен Бекап-Кочница Лиценца Плитка Светилка

Yituancar 1Pcs 30W LED Обратна Опашка Светлина Автомобил Стил Извор Златни Сребрени Црно Тело Грешка Бесплатен

DEN 528.00
DEN 959.04
-45 %
Во достапна форма

Пристапност

Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви даде среќен шопинг расположение тука.
EMS, DHL, TNT,FEDEX,UPS-от,препорачана Пошта се поддржани.
Ако сакате да користите било која од нив, ве молиме контактирајте со нас пред да се направи исплата, бидејќи таму ќе се случи други давачки.
Контактирајте со НАС
Ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се контактирајте со нас!
Ние ќе ви одговори што е можно поскоро. Лесен за инсталација : само plug and play.
Услуга
Ние ја прифати продажба на Мало, трговија на Големо, се Меша цел и Пад Брод.
Фото
Нашите производи преку Професионални фотографска опрема во снимање слики, различни клиенти се должи на компјутерски екран во боја параметри, слики и во вид може да биде малку боја разлика, ве молиме купувачите да се обрне внимание. но, ве молам да се овозможи одложување одговор за не-бизнис ден.
Спецификации : Светлина, боја на располагање : Бела Материјал : Метал Светилка Домување тип(Модел) : / Број на светилки(Секој) : 6 Чипови 3020 SMD Возило Апликација : Универзална Нето weight130 G Големина : 25 m M x 30ММ (L x W ) Живот : 500000 часа Сијалица Боја temp : 6, 000 K-6,700 К Оценет Работен напон : DC 12 V Номинална Моќност потрошувачка(Секој) : 30 W
Пакетот Вклучува : 1 Pcs/Set LED Светло
Превозот
1-3 дена олово време ќе биде потребно откако ќе се потврди добивате вашата исплата.

Главните карактеристики

Емитуваат Боја:
Бела
Температура На Боја:
6500K
Wattage:
30W
боја:
Златна Тело, Сребро Тело, Црно Тело
Бренд Име:
Yituancar
Тип На Објект:
Опашката Светлина Собрание
Објектот Тежина:
130g
Име На Модел:
RMC-DYDCD
Специјални Функции:
Опашката Светлина,Обратна Светлина.Копија Лиценца Плитка Светилка
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Дијаметар:
2.5cm
Материјал Тип:
Метал Домување
Напон:
12V
За Возило Брендови/Модел:
Мерцедес-Бенц
Пакет:
Вклучуваат Продажба На Мало Пакување Кутија
Извор На Светлина:
LED
Напон:
12V
Автомобил модел:
Универзална
watts:
30W

Избор на клиент