• Новак
Акустична Гитара String Поставите 010-047 + Замени String Алатка со 3 ВО 1 Мултифункционален Гитара Winder String Машина Pin Puller

Акустична Гитара String Поставите 010-047 + Замени String Алатка со 3 ВО 1 Мултифункционален Гитара Winder

DEN 283.00
DEN 434.88
-35 %
Во достапна форма

Пристапност

99 mm
- E : 047inch / 1.
- Конците на TX серија донесе 75 / 25 phosphor бронза на жица рана.

Главните карактеристики

Бренд Име:
Orphee
Тип:
стрингови
Број На Модел На:
MEL_MIA_28J
Материјал:
Хексагонална јаглероден челик & Бронза
Тип:

Избор на клиент