• Новак
Се подигне Довербата Сина Аурора Качулка Со Капа Harajuku 3d Печатење Простор Галакси Мода Суичери Секојдневен Неколку Улица Носат Дуксери

Се подигне Довербата Сина Аурора Качулка Со Капа Harajuku 3d Печатење Простор Галакси Мода Суичери Секојдневен

DEN 1088.64
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Број На Модел На:
QYDM205
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Затворање Тип:
Никој
Дебелина:
Стандард
Стил:
Повик
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Spandex,Памук
Маскирани:
Yes
Монтажни Дел:
Никој
Тип:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Бренд Име:
Се Подигне Довербата

Избор на клиент