• Новак
Индустриска Машина за Шиење Додатоци Рамен Автомобил Универзална им Помогне на Шиење Алатка Presser Нозе SP-18 Челик Право-Оптоварување Presser Нога

Индустриска Машина за Шиење Додатоци Рамен Автомобил Универзална им Помогне на Шиење Алатка Presser Нозе SP-18

DEN 384.00
DEN 427.20
-10 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

боја:
0.2 CM, 0.3 ЦМ, 0.4 CM, 0.5 CM, 0.8 CM, 1.0 CM, 1.2 СМ, 0.1 CM
Употреба:
Вез
Материјал:
Челик
Тип:
Машина За Шиење Делови
Бренд Име:
TOWASUISEI
Обработка на сопствени:
No
Фитинг име:
Presser нога
Апликацијата места:
Фабриката за употреба
Делови употреба:
Шиење опрема додатоци
Тип:
SP
Производ алијас:
Активен појас нож presser нога
Потекло:
домашни

Избор на клиент