• Новак
Дополнителните Печ Мрежа Секси Црн Долг Ракав Круг Вратот Домот, Жените T-shirt

Дополнителните Печ Мрежа Секси Црн Долг Ракав Круг Вратот Домот, Жените T-shirt

DEN 324.00
DEN 426.24
-24 %
Во достапна форма

Пристапност

Е производ исто како и фотографии? Да, сите фотографии се реални.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ознака Големина : S,M,L,XL(Кинески Големина,се следи големината на табелата за да го изберете ве молиме) Биста Рамо Ракав Половината Должина XS 96cm(37. Покаже вашиот моден стил и прекрасни облини.65 во) 100cm(39.Жените Блуза само,други додатоци(ако било)ирелевантни демо на сликата не се вклучени. Есен и пролет, можат да се носат надвор,Зима може да се земе во внатрешноста. Земавме овие фотографии од самите себе. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја. Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас.44 во) 108cm(42.46 во) Шаблон Тип : Цврсти Повод : Секојдневниот носат,секојдневен,работа,купување,училиште,партија или било прилики.Бидејќи на различни монитори и lamplight,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот,навистина ви благодариме за вашиот вид разбирање! 5.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат.Дали постои следење на Број за мојот објект? Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.

Главните карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Tassel
Стил:
High Street
Материјал:
Полиестер
Облека Должина:
Краток
Бренд Име:
KLV
Број На Модел На:
Врвот
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Стил:
Редовни

Избор на клиент