• Новак
За BMW F650GS F650 ГШ Дакар 650GS 2003-2007 ГОДИНА ЛОГОТО Титаниум боја Мотоцикл Прилагодливи Виткање Продолжи Кочница Спојки Рачката

За BMW F650GS F650 ГШ Дакар 650GS 2003-2007 ГОДИНА ЛОГОТО Титаниум боја Мотоцикл Прилагодливи Виткање Продолжи

DEN 1535.52
Во достапна форма

Пристапност

Мотоцикл Виткање Продолжи Кочница Спојки Држела Фокусира на high-end, високо-квалитетни Кочница Спојки Држела Ние гаранција за секој производ, секој процес се предмет на строги тестирање Состојба : Резервни Сосема Нови, Високо Квалитетни Материјали : CNC 6061 Палка Алуминиум Функција : со можност да биде продолжен & Виткање. Со користење на Логото : F650 GS Лесно да се инсталира без инструкции Боја може да имаат 5% од различни слики прикажани на интернет. Боја : Како на сликата се прикажува ако сакате други бои, ве молиме оставете порака за нас. Fitment : за BMW F650 GS 2003-2007 година(годината) (Забелешка : други години несоодветни) ( ве Молиме да Обезбеди Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Пред цел )

Главните карактеристики

Објектот Должина:
1inch
Објектот Тежина:
0.4kg
Motobike Направи:
BMW
Објектот Дијаметар:
1inch
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Специјални Функции:
Виткање&Проширување
Бренд Име:
Estelle
Објектот Ширина:
1inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Име На Модел:
OIPQWR
Објектот Висина:
1inch
Материјал Тип:
CNC Палка Алуминиум

Избор на клиент