• Новак
2 Парчиња Кочница Резервоарот Sock Масло Течност во Резервоарот Покрие Ракав За Suzuki GSXR 1000 750 600 GSR 750 600 DL650/V-STROM TL1000S SFV650

2 Парчиња Кочница Резервоарот Sock Масло Течност во Резервоарот Покрие Ракав За Suzuki GSXR 1000 750 600 GSR

DEN 269.00
DEN 528.00
-49 %
Во достапна форма

Пристапност

Ви Благодариме За Разбирањето!
.
Се врати превозот ќе биде платен од вашата купи Повратни информации : ве Молиме да ни остават 5 ѕвезди позитивни повратни информации со вкупна Детални Продажба на Оценка(НСД) на 5stars откако ќе ја прими стварта. Повеќето се нови во оригинално пакување.
Ние ќе им помогне на купувачите пост на објектот од страна на Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или Хонгконг Воздух Mail според клиенти земјата.
Ако го оставите ни било неутрални или негативни повратни информации, без каква било комуникација со нас ,ние не ќе ги следи за да го реши секој проблем за вас . (Бидејќи Aliexpress разгледа сите неутрални повратни информации како негативни повратни информации ,тоа нема да биде отстранет од било кој повеќе). Враќање Plicy :
Сите се враќа прифатени.
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Спречување на сончева светлина (УВ зраци) од понижувачко вашиот течност, што може да предизвика лош сопирање.Се Надеваме На Вашата Соработка. Спречување на течност од протекување на вашиот мотоцикли лакот и да се оштети.

Главните карактеристики

боја:
Црна, Црвена, сина
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Motobike Направи:
Универзална,Suzuki
Бренд Име:
MOCOFAIRINGS
Материјал Тип:
Памук
Објектот Ширина:
5inch
Објектот Должина:
6inch
Име На Модел:
За Suzuki GSXR 1000 750 600 GSR 750 600 DL650/V-STROM TL1000S SFV650
Објектот Тежина:
0.1kg
Објектот Висина:
1inch

Избор на клиент