• Новак
2018 слонова коска Battenburg Чипка Чадори Чист Памук Везови Бели Чадори за Свадби Европа Стил

2018 слонова коска Battenburg Чипка Чадори Чист Памук Везови Бели Чадори за Свадби Европа Стил

DEN 698.00
DEN 969.12
-28 %
Во достапна форма

Пристапност


Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Можете да ја прогласи пониска вредност?
Да, обично ние ќе прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери).
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти. Е производ исто како и фотографии?
Да, сите фотографии се реални.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.5 cm) од врвот до крајот на рачка
Дијаметар приближно 29.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат. Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.

Главните карактеристики

Материјал:
190T Најлон Ткаенина
Возрасна Група:
Возрасни лица
Контрола:
Не-автоматски Чадор
Производот:
Занает Чадор
Шема:
Долго се справи со Чадор
Број На Модел На:
Чадор
Функција:
Не-rotatable
Големина:
M
Панел Материјал:
Чипка
Тип:
Чадори
Производот:
Sunshade
Отворено Активност:
Риболов

Избор на клиент