• Новак
Моден Ѓердан Книга цвет некогаш одамна кристал Легура Ѓердан Синџири Jewerly За Жените N2029

Моден Ѓердан Книга цвет некогаш одамна кристал Легура Ѓердан Синџири Jewerly За Жените N2029

DEN 63.00
DEN 66.24
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


Напомена : 1. Фабрика Цена Гаранција Нашите производи се произведуваат од страна на нашата фабрика, потоа директно брод за вас, така што може да си дозволи да се натпреваруваат цена за вас. 2. Мешани наредби за Поддршка на еден мешан наредби(Едно парче за секој тип е avaailable); ако цел повеќе од 150$, ние ќе испратиме преку DHL, Fedex или ЕМС. Исто така, ние може да ги прифати намалувањето на превозот 3. Одличен Услуги на Клиентите Ако имате било какви прашања за вашата нарачка, ве молиме разговор со нас на интернет, или да ни оставите порака преку Контакт Сега , ние ќе ви одговори што е можно поскоро. Добредојдовте најдете повеќе ви се допаѓа!
Големина Референца : Големина Референца : ние ќе se Одржување и заштита : Пакет : Лесно Шопинг : Превозот : се Врати & Наплата Политика : Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
Ние нудиме Бесплатно Замени или целосна Наплата на вас,ако производот е било кој квалитет на проблемот. Контакт со нас : За нас :

Главните карактеристики

Метална боја:
Имитација Родиум Позлатен
Должина:
50cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
Ufine
Обликотшема:
Круг
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
Како што се слики
is_customized:
No
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
N2029
Материјал:
Метал
Синџир Тип:
Линк Синџир
Функција:
Ќе бидат убави
Синџир должина:
50+5cm
Метали Тип:
сребро позлатен

Избор на клиент