• Новак
Нови Кадифен Деца Ранци Цртан филм Мини градинка Schoolbag Животинско Мајмун Деца Деца на Училиште Кеси За Девојки и Момчиња Ранец

Нови Кадифен Деца Ранци Цртан филм Мини градинка Schoolbag Животинско Мајмун Деца Деца на Училиште Кеси За

DEN 351.00
DEN 474.72
-26 %
Во достапна форма

Пристапност


Имајте на ум 1 : Бои на вашиот монитор може да се разликува малку од самата pruduct бои. Забелешка 2 : Поради различни производство на серии или различни мерни методи,може да се отстапува на 1cm—3cm за предмети. Интерен материјал или шема, може да не бидат исти .
1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка. Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди , Ние ќе ви даде попуст за вашата следна цел. 2. Ако не се задоволни нашите porducts, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или да направи детална оценка. Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас. 3. Подготовка на Време : ние треба 1-5 работни дена да се подготви ред според нашите редови секој ден.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Училиште Кеси
Објектот Висина:
26.5cm
Тип:
РАНЕЦ
Материјал Состав:
Сомотски
Бренд Име:
SOPAMEY
Објектот Ширина:
10.5cm
Објектот Должина:
24cm
Затворање Тип:
Патент
Објектот Тежина:
0.18kg
Број На Модел На:
Зоолошката градина Училиште торба
Пол:
Момчиња
Шаблон Тип:
Цртан филм
Главен Материјал:
Сомотски
Големина:
26.5*24*10.5cm
Децата ранци:
децата училишни торби

Избор на клиент