• Новак
20PCS/МНОГУ CD4067BE CD4067B CD4067 4067 DIP24

20PCS/МНОГУ CD4067BE CD4067B CD4067 4067 DIP24

DEN 743.00
DEN 781.44
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

испрати фотографија до нас, дека ние може да се провери и да ви даде најдоброто решение . Повратни информации 1.- Како вашите повратни информации е многу важен за нашиот развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Ве молиме да го потврдите приемот на производи ако предмети кои сте ги добиле , и ако стоката била оштетена ве молиме контактирајте со нас веднаш. можете да проверите AWB во веб-сајт кој ние го испратам до тебе. Ние само се гарантира Испорака во време, но не можевме да го контролираат експрес испорака на време.Ако не се задоволни предмети, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации, ние може да ви даде најдоброто решение,Ние ќе услуга за вас satisfactio. Нашата поврзани со продажбата на лице кое ќе биде одговорно да испратите AWB за испорачаната стока во следниот работен ден.Имаме за цел да се постигне 5 ѕвезди оценка за секој и секоја трансакција. ве молиме запомнете ни даде пет ѕвезди, како што е нашата награда! 2. За AWB вие исто така може да се јавите на локалниот огранок на конкретна компанија во вашата компанија.

Главните карактеристики

Бренд Име:
BUW
Додаток Тип:
конектор за додатоци
Број На Модел На:
CD4067BE

Избор на клиент