• Новак
Бесплатен Превозот Дланка Форма Drilled Drusy Монистра Природен Камен Накит Druzy Камен Дупчење За Ѓердан

Бесплатен Превозот Дланка Форма Drilled Drusy Монистра Природен Камен Накит Druzy Камен Дупчење За Ѓердан

DEN 1224.00
Во достапна форма

Пристапност


Обликот на нашето drusy камен :
Забелешка : каменот е природна формација тие може да имаат litte попуштат или мали пропусти рака-measuremnts дозволено грешка за 0.1-0.3 mm тие ниту сто проценти совршен,ве молиме да се разбере Можете да го изберете ја вашата омилена боја според боја картичка
Имаме наша сопствена фабрика. OEM цел е добредојден и ние нудиме на големо цена за големи цел количини.
Стоковните Plam Форма Drilled Drusy Монистра Природен Камен Накит Druzy Камен Дупчење За Ѓердан
Големина
S тон големина 11mm*13mm; 4.0 mm~5.0 mm дебелина
Тежина
0.01 g/еез
Главен материјал
Природни D ruzy ахат камен
C olors 13 видови на боја може да се избере ве молиме погледнете ја нашата druzy боја картичка
MOQ
10 компјутери
Стил
Моден
Сликата Покажува
Druzy Ахат Рамен Druzy Камен Дланка Форма Монистра Druzy Камен со 13 изберете бои

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
13mm
Број На Модел На:
ONE1004
Објектот Тежина:
0.01g/pc
Материјал:
Камен
Бренд Име:
EYIKA
Објектот Форма:
дланка форма
Камен големина:
Дланка Форма 11mm*13mm
Камен Дебелина:
4.0-5.0 mm

Избор на клиент