• Новак
YeLun За Oukitel C3 C4 C8 C5 Про Случај Луксузни Bling Кристал Кристал Bowknot Еднорог Паричникот СТП Кожа Флип Торбичка Покрие Случај

YeLun За Oukitel C3 C4 C8 C5 Про Случај Луксузни Bling Кристал Кристал Bowknot Еднорог Паричникот СТП Кожа

DEN 530.00
DEN 623.52
-15 %
Во достапна форма

Пристапност

Answer : ___________________________ Note : објектот е на Повеќе атрибут,cann не покаже сите модели слика,
ве молиме не се грижат сликата не се вклопи во вашиот телефон модели ,
ве молиме изберете вашиот телефон модели и љубов дизајн, ние ќе испрати право случај да сте!
Pls контакт 1 пред да остави негативни повратни информации, ние може да го реши секој проблем
Флип Паричникот СТП Кожа Случај Маска За Телефон
Опис
1 : 100% нови добар квалитет рачно изработени дијамант СТП Кожа телефон случај.
2 : Материјал : Висок Квалитет на СТП Кожа
3 : Функција : Нечистотија-отпорни + Шок-доказ + Anti-пропадна + отпорно на Гребење + Потпирачот + Паричникот Торбичка
4 : Тема : Bling Шарени + Флип Целосна Заштита + Дијамант
5 : Стил : Лукс Мода Сјајна Girly Шарени Светкавиот Телефон Маска
6 : Флип паричникот стил на дизајн, дизајн на картичка слотови.
7 : Компактен, ултра трајни и стилски
(Телефон не е вклучен)

Главните карактеристики

Материјал:
Oukitel C8, Oukitel C5 про, Oukitel C3, Oukitel C4
Бренд Име:
yelun
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Паричникот Случај
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар,Потпирач,Со Картичка Џеб
дизајн:
Егзотични,Сјајна,Jewelled,Обична,Ткаеше,Симпатична,Гроздобер,Сјајот,Еднорог
Големина:
For Oukitel C8
Карактеристики:
Луксузна Кристал Дијамант Сјајна Девојка Паричникот Потпирачот Телефон Торба
Компатибилен Бренд:
за OUKITEL
Стилот 1:
Луксузна Кристал Дијамант Сјајна Девојка Паричникот Потпирачот Телефон Торба
Стил 2:
Bling Сјајна Кристал Дијамант Девојка Благородна Паричникот Носителот Стојат Случај
стилот 3:
Делукс Мода Сјајна Girly Шарени Светкавиот Телефон Маска
Стилот 4:
Луксузна Домот Мода Стилски Телефон Додатоци Покрие случај
Стилот 5:
Луксузна Флип Кожа Тенок Паричникот Картичка Магнетни случај Маска
Стил 6:
Bling Shinning Дијамант Кристал Кристал лак јазол
Стил 7:
Bling Shinning Дијамант Кристал Кристал еднорог Телефон Маска
Стилот 8:
Паричникот Кожа Маска
Стилот 9:
Полно Тело Случај
Стилот 10:
Случај За Oukitel C3 C4 C8 C5 про

Избор на клиент