• Новак
Висок квалитет!ски шлем возрасни ски шлем човек со авијација / скејтборд шлем multicolor снег спортски шлемови,Бесплатен превозот!

Висок квалитет!ски шлем возрасни ски шлем човек со авијација / скејтборд шлем multicolor снег спортски шлемови,Бесплатен

DEN 4560.00
DEN 4799.52
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

Среќен шопинг ^_^. Во оваа состојба, ве молиме да ги преземат за превозот обвиненија на испорака и испраќање назад. Се надеваме дека ќе пристигне на време, но во секој случај ова е меѓународен испорака во пост систем. Складирање совет : не се чуваат во влажна средина, блиску до местото каде што извор на топлина или директно во светлината, шлемот за сува обработка, препорачуваме користење на платно пакет за складирање. Ако не сте задоволни со вашиот puchase откако ќе се добие со цел, исто така, ве молиме контактирајте со нас во рок од 5 работни дена. Ако сакате други начини за испорака, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обидеме најдобро да ги задоволат вашите потреби.
ДОБРЕДОЈДЕ
100% НОВИ 1,Спецификација : Мажи,Жени,Деца Големина : M : 52-55 CM,L : 56-59 CM 2,Материјал : Надвор : ABS,во : EPS,СТП пена,најлон прилагоди појас Unicase технологија ,повеќе безбеден и совршен 3. Драги Пријатели, постои долга далечина меѓу нас, и ако испраќањето назад, време и плаќање губење, па ние сме многу seriesly и внимателно обезбедување на висок квалитет на производите. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 5 работни дена и да ги преземат слики од оштетени предмети, ние ќе го направи наплата за тоа.

Главните карактеристики

Големина:
56-59CM, 52-55CM
Тип:
Шлем
Број На Модел На:
FY220
Спорт:
Скијање
Стил:
Преносни
Бренд Име:
КАКО РИБА
Сезоната:
Зима
Материјал:
ABS
Применливи Луѓе:
Мажи
Возраст:
>6 Години
Глава Турнеја:
55-57cm
боја:
како Слика
Големина на:
М
За сертификација на:
CEM
aterial:
ABS+EPS
Отворите За Вентилација:
12

Избор на клиент