• Новак
SFFZ Нови 2018 Солидна Боја Џемпер за Жените Секојдневен О-Вратот Ракав на Жените Џемпери Сплит Плетени Pullovers Сива Волна Основните Блузи

SFFZ Нови 2018 Солидна Боја Џемпер за Жените Секојдневен О-Вратот Ракав на Жените Џемпери Сплит Плетени Pullovers

DEN 1368.00
DEN 2279.52
-40 %
Во достапна форма

Пристапност


SFFZ Нови 2018 Солидна Боја Џемпер за Жените Секојдневен О-Вратот Ракав на Жените Џемпери Сплит Плетени Pullovers Сива Волна Основните Блузи
*Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Како можам да се плати за мојата купување? A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : со кредитна картичка; moneybooker;Т/T;western union. П : Колку чини да брод на мојата земја? A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Регистрирани Воздух Mail кој е бесплатен превозот во следниве земји : Велика Британија; Австралија; Италија; Малезија; Русија; Нов Зеланд; Јапонија; Тајланд; Ирска; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија;Сингапур. Други земји и пакет над 2 Кг, купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена. П : дали постои следење на Број за мојот објект? A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!

Главните карактеристики

Големина:
M, L, XL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
MaraCarol-7619720
Материјал Состав:
50%Акрил+30%Најлон+20%Волна
Sleeve Стил:
Редовни
Облека Должина:
Редовни
Техника:
Компјутер Плетени
Тип На Објект:
Pullovers
Дебелина:
Стандард
Материјал:
Најлон,Акрилик,Волна
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Никој
Затворање Тип:
Никој
Бренд Име:
SFFZ
Стил:
Повик
Сезоната:
Пролет / есен / зима
боја:
Сива / Вино Црвено / Сино
Стил:
Повик / Мода / Новина

Избор на клиент