• Новак
2018 Лето Нова Верзија На Голема Големина Женски Тенок Тенка Chiffon Хит Боја Крои Кратки ракави Фустан

2018 Лето Нова Верзија На Голема Големина Женски Тенок Тенка Chiffon Хит Боја Крои Кратки ракави Фустан

DEN 486.72
Во достапна форма

Пристапност

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа".Ви благодарам многу!!! ^-^ 100% исто како слика. 100% добри услуги на клиентите. 100% врвен квалитет на уверување. Материјал : квалификувани удобно материјал Големина-Биста-Должина S90cm/35.4"-84cm/33.0" М94cm/37.0"-85cm/33.4" L98cm/38.5"-86cm/33.8" XL-102cm/40.1"87cm/34.2" XXL-106cm/41.7"88cm/34.6" Белешки : 1inch=2.54 см 1. Ве молиме овозможи 1-2 CM се разликува поради прирачник за мерење. 2. Вистинска боја може малку поинаква од слики поради компјутер на екранот е со резолуција, светлината, контрастот и сл. Се надевам на разбирање. Имајте пријатен шопинг ден! Квалитетот е на прво со најдобра услуга. клиенти сите се наши пријатели. Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет!

Главните карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Деколте:
О Деколте
Број На Модел На:
Фустани
Sleeve Должина(cm):
Краток
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Памук
Половината:
Природни
Сезоната:
Лето
Бренд Име:
Liva девојка
Шаблон Тип:
Крпеница
Силуета:
А-Линија
Декорација:
Sashes
Стил:
Повик

Избор на клиент