• Новак
Bermudas Feminina Најновата Женска Секојдневен Тенок Фармерки Шорцеви Секојдневен Здолниште Шорцеви Големи Димензии Слаби Секси Летни Фармерки Краток J2245

Bermudas Feminina Најновата Женска Секојдневен Тенок Фармерки Шорцеви Секојдневен Здолниште Шорцеви Големи

DEN 652.00
DEN 767.52
-15 %
Во достапна форма

Пристапност

Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Купи со доверба!
Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или враќање на пари, но ве молам контактирајте ме, пред да се врати.
Плаќање :
Ние прифаќаме alipay тука.
Време на испорака за сите меѓународни пратки не можат да се оцени правилно се должи на разликите во царинската расчистување време во одделни земји, ако не го добиете вашиот објекти кога датум на испорака ќе биде завршена, ве молиме контактирајте ме за да се прошири датум на испорака наместо ставање на спор, ви благодариме. Ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Бренд нови
висок квалитет
Answer : ___________________________ Note :
1.Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на реалните tem може да се разликува малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање!!
производ детали :
Испорака :
Ние можеме да брод на светот, освен APO/FPO. Верувајте ни,ова е најдобра цена и најдобар производ. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест.ве молиме овозможи 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме!
2.

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Шорцеви
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал Состав:
Други
Панталона Стил:
Редовни
Одговара Тип:
Слаби
Број На Модел На:
20150802
Половината Тип:
Средината
Материјал:
Полиестер,Ацетат,Spandex,Памук
Декорација:
Никој
Затворање Тип:
Патент Летаат
Бренд Име:
JMprobe
Стил:
Повик

Избор на клиент