• Новак
Myslc СТП Кожа случај покритие За Prestigio MultiPad Rider 7.0 3G/Патување 7.0 3G/Rider 7.0 7 инчен Таблет Универзална Книга Случај

Myslc СТП Кожа случај покритие За Prestigio MultiPad Rider 7.0 3G/Патување 7.0 3G/Rider 7.0 7 инчен Таблет

DEN 285.60
Во достапна форма

Пристапност

Внимание : Тоа е универзална таблета случај тоа би можело да не може да се вклопи во вашиот таблет точно , Ако не може да се прифати производ големина разлика,ние ве советуваме да не го купите,благодарение Пред да го поставите цел,pls потврдете го вашиот таблет димензија мора во оваа област :
Должина : 180-198mm,ширина : 118-128mm,дебелина : 7-12mm,или во овој случај не ќе одговара за вашиот таблет

Главните карактеристики

Шаблон Тип:
Цврста
Функција:
Капка отпор,Анти-Прашина
Материјал:
PU
Стил:
Моден
Апликацијата Лаптоп Големина:
7
Пакет:
No
Бренд Име:
Myslc
Модел Компатибилност:
За Prestigio MultiPad Rider 7.0 3G/Патување 7.0 3G/Rider 7.0
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Компатибилен Бренд:
Универзална
Ширина:
14.3cm
Број На Модел На:
KXW180327F0075LC
Должина:
20.3cm

Избор на клиент