• Новак
FLTMRH 10мм 800pcs/многу Цинк Легура Мушка Чаши Сребро Злато Позлатен Цвет petal Крајот Spacer Монистра Капи Шарм За Diy Изработка на Накит

FLTMRH 10мм 800pcs/многу Цинк Легура Мушка Чаши Сребро Злато Позлатен Цвет petal Крајот Spacer Монистра Капи

DEN 91.20
Во достапна форма

Пристапност

Добредојдовте на нашата продавница Забелешка : Точка боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот. Ова е време на испорака за пакет : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус 16 - 60 работни дена Кина Пост Регистрирани Воздух Mail 10-45 работни дена E-Пакет- 5-25 работни дена EMS-5-12 работни дена DHL/Федекс/UPS/ТНТ3-10 работни дена ПОВРАТНИ информации Никакви позитивни повратни информации се охрабрување, бидејќи вашето задоволство е наша ги извршуваат. Ако уживате на нашите производи, ве Молиме помогнете со сите пет ѕвезди. тоа ќе биде посовршен Со позитивни повратни информации или убави слики. Некогаш таму можеби несреќен работи се случуваат, Не се загрижени, контактирајте ме ќе се реши тоа како да одговорат на вашата добрина. Ние го поздравуваме секој добар предлог од вид клиент, верувајќи комуникација може да се реши нешто, а не насилство о

Главните карактеристики

Накит Наоди Тип:
Скок Прстени & Подели Прстени
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Железо
Објектот Дијаметар:
1.0cm
Објектот Тежина:
31g
Тип На Објект:
накит наоди

Избор на клиент