• Новак
PDC Паркинг Сензор 7H0919275 За АУДИ А6 S6 4B 4F A8 S8 A4 S4 RS4 7H0919275B 7H0919275C 4B0919275E

PDC Паркинг Сензор 7H0919275 За АУДИ А6 S6 4B 4F A8 S8 A4 S4 RS4 7H0919275B 7H0919275C 4B0919275E

DEN 384.00
Во достапна форма

Пристапност


Обично, ние ќе брод наредби надвор и вчитување на следење на број во рок од 1-2 дена(од понеделник до петок од 9 : 00 часот-6 : 00pm) откако ќе заврши плаќање. Но, ние не ќе го прифати враќањето ако објектот оштетени од страна на купувачот оперативните грешки.
PDC Паркинг Сензор 7 H0919275 За АУДИ А6 S6 4 B 4 F A8 S8 A4 S4 RS4 7 H0919275 B 7 H0919275 C 4 B0919275 E
Тип на паркинг сензор систем Бренд ONYPEI ОЕМ Бр 7 H0919275 Категорија Автомобил Обратен Помош Автомобил Направи За Ауди Точка име Ултразвучно сензор за Инсталација Браник Напон 12 V Плаќање T/T,Western Union,Paypal и така Shippment Express,Воздушен превоз,Брод и така натаму Гаранција 1 Година Квалитетот на Висок квалитет
Проценетите време на испорака : ОбластМетоди e Packet Кина Пост Воздух Mail локација за подигнување на Глобалната Mail DHL Express Услуга Продолжение.Се врати превозот цена е да се плати од страна на Купувачот. Како western union,Телеграфска трансфер. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.
По комуникации, ако не сте задоволни со оваа трансакција, за жал, можеби ќе треба наплата/враќање и замена :
Ние понуда не помала од 30 дена за да се врати и враќање политики.

Главните карактеристики

Материјал Тип:
Стандард
Тип:
Невидливи
Бренд Име:
ONYPEI
OSD Language:
Англиски
Разговор Опсег:
50
Име На Модел:
7H0919275B 7H0919275C 4B0919275E
Име на производ:
Сензор, парк им се помогне на сензор
Автомобил Производител:
за Ауди
квалитет:
Висок квалитет
Гаранција:
1 година
Напон:
12V
Инсталација:
браник
категорија:
автомобилот наназад помош
ОЕМ број:
7H0919275B 7H0919275C 4B0919275E
Големина:
Normal
Тип:
паркинг сензор систем

Избор на клиент