• Новак
Б&N Ништо Писмо Print T Кошула Повик Краток Ракав Жените Лето, Т-Маица Зголеми Harajuku Мода Кошули

Б&N Ништо Писмо Print T Кошула Повик Краток Ракав Жените Лето, Т-Маица Зголеми Harajuku Мода Кошули

DEN 600.00
DEN 749.76
-20 %
Во достапна форма

Пристапност


Б&N Ништо Писмо Print T Кошула Повик Краток Ракав Жените Лето, Т-Маица Зголеми Harajuku Мода Кошули

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Јака:
О Деколте
Материјал:
Модални,Памук
Бренд Име:
Буенос Ninos
Декорација:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Краток
Шаблон Тип:
Писмо
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
20180327
Стил:
Повик
Облека Должина:
Редовни
Материјал:
Акрилик,Полиестер,Памук
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Стил:
Streetwear
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Sleeve Стил:
Редовни
Декорација:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Краток
Јака:
О Деколте
Seaon:
Лето

Избор на клиент