• Новак
Мулти-функција на Полначот на Батеријата Кабел Деканите Futaba Серво Jst Tamiya Голи Води на Полначот на Батеријата Поврзете го Адаптерот Жици, Кабли

Мулти-функција на Полначот на Батеријата Кабел Деканите Futaba Серво Jst Tamiya Голи Води на Полначот на Батеријата

DEN 347.04
Во достапна форма

Пристапност


Превозот Време
Бесплатен превозот ќе биде испорачуван Кина Пост воздух mail,и ЕМС/DHL/UPS/ТНТ/Федекс се достапни ако барањето цел пристигнување
во рамките на 3-9 работни дена, но треба плаќаат малку превозот цена.
П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна испорака до 26 земји како следниве : сад;
Обединето Кралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија;
Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур. Ве молиме почекајте во пациентот и
не грижете се , ние се обезбеди Наплата /Ре-Брод услуга ако пратката не може да се дојде .Можете да ги преземе нашата фотографии за да ги покажете вашите клиенти слободно;
2. Напишете детали во коментар кога ќе се направи ред;
3.Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам.
П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
Ве молиме кликнете на "Add to Store Листа" (на левата страна на оваа страница) за да ја додадете нашата продавница во вашите омилени и да ни биде ВИП,
тогаш ќе може да биде лесно да ги проверите нашите нови стилови и вашите нарачки.

Главните карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Алатка Материјали:
Батеријата
За Возило Тип:
Bajas
Надградба На Делови/Додатоци:
Адаптер
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Батеријата
Бренд Име:
GEMFAN
Технички параметри:
Вредност 2
Материјал:
Метал
Користат За:
полнач

Избор на клиент