• Новак
1PC 300ml Двоен Ѕид Стаклени Шишиња со Вода Со Чај Infuser и Нерѓосувачки Челик Капак Топла Нови Kettles Стакло 1475

1PC 300ml Двоен Ѕид Стаклени Шишиња со Вода Со Чај Infuser и Нерѓосувачки Челик Капак Топла Нови Kettles Стакло

DEN 574.00
DEN 623.52
-8 %
Во достапна форма

Пристапност


2) Плаќањето е само објавен откако ќе се потврди на испорака. Превозот со ЕМС ,DHL (за голема цел или тежина е над 2kg) ќе бидат на товар на превозот надомест.
2) искрено, се надевам, ќе може да го најдете она што ви се допаѓа тука и се дружам со вас.
Контакт со нас на :
1) Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт со Trade Manager (член ID : cn1510725323) или да остават пораки.Руски гости мора да се стандардизираат адреса информации,pls додадете го вашето целосно име и презиме кои е вклучена моето име,презиме.
Опис :
Член име : Стаклено Шише за Вода
Материјал : отпорни на Топлина Стакло
Боја : јасно
Капацитет : 300ml
Единица тежина : околу 388g/pc
Answer : ___________________________ Note : 1. Ви благодариме за вашата поддршка! Имајте пријатен ден!
Превозот :
1) Ние брод на сите наши објекти во светот со Кина пост воздух mail , EMS,или DHL.
4) Ние ќе ви испрати следење на број кога ќе го објавите вашиот објектот, ве Молиме проверете и останете во контакт со вашата локална канцеларија.
3) на Вашиот предмет ќе бидат испратени по веб-сајт проверена на плаќање во рок од 24 часа.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Главните карактеристики

Капацитет:
300ml
Бренд Име:
mingrizhiguang дома
Стакло Тип:
Транспарентна
Број На Модел На:
kd1475
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ФДУ
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Материјал:
Стакло
Количина:
1
Обликот:
Круг
Drinkware Тип:
Стакло

Избор на клиент