• Новак
Секси Мажи Undershirt Долна Облека Долги Ракави, O-Вратот Мрежа Fishnet Транспарентен Sleepwear Nightwear Мрежа Долна Облека Undershirts

Секси Мажи Undershirt Долна Облека Долги Ракави, O-Вратот Мрежа Fishnet Транспарентен Sleepwear Nightwear Мрежа

DEN 511.00
DEN 719.52
-29 %
Во достапна форма

Пристапност

Сите производот се 100% исто како фотографии. Ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации, на парцела задоцнување или квалитетот, не е добро, ние ќе ви ги даде задоволителен одговор, ви Благодарам многу. Ние гарантираме сите производи се со висок квалитет и сосема нов. Ние ги користиме на Aliexpress стандард превозот, ова shippment е Aliexpress сопствени shippment, многу брзо и безбедно.
Име на производ : Мажите Undershirts Боја : Како на сликата покаже Материјал : 80% Најлон+20% Spandex Стил : Секси Повод : на Плажа, во Секојдневието, Nightwear, долна облека Пакет : 1* Undershirts (Не вклучуваат панталони)
Големина на Градите Рамо Должина на Ракавите M 43*2cm 58cm 37cm 56cm L 45*2cm 60cm 39cm 58cm XL 47*2cm 62cm 41cm 60см
1. Ако најдете производот не сте купиле, ве молиме контактирајте со нас услугата на купувачи, ние ќе ви одговори со 24hours. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Бродот време за 10-60 дена според земјата различни времето за испорака на различни, Ако не можете да добиете парцела на време, ве молиме контактирајте нашата служба за корисници прво.

Главните карактеристики

Големина:
M, L, XL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Undershirt
Материјал:
Најлон,Spandex
Бренд Име:
QWQINGWU
Број На Модел На:
HJ-Б-03
Iten Име:
Мажите Undershirts
Вратот:
О Деколте
Ракавите:
Долги Ракави
боја:
Бела, Црна
Големина:
M L XL
Стил:
секси undershirt
Сезоната:
Лето, На Пролет

Избор на клиент