• Новак
100PCS FSMD005-1206-Р 1206 0.05 НА PPTC ОСИГУРАЧ SMD осигурувачи безбедност цевка ROHS Бесплатен превозот D,

100PCS FSMD005-1206-Р 1206 0.05 НА PPTC ОСИГУРАЧ SMD осигурувачи безбедност цевка ROHS Бесплатен превозот D,

DEN 547.00
DEN 575.52
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

Добредојдовте на Oweis Електроника (хонг конг) -Дорис продавница
Ние снабдувач Идентичен, Транзистори, Диоди,Switch,Конектор. - Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите. Благодарам многу за вашето време. - Следење на веб-страница : www. бидејќи на ограничен на системот, не можеме да ги стави сите во мојата продавница. Плаќање - Можете да го користите вашиот cridit картичка или со другите, било прашање за плаќање ве молиме проверете го овој линк : Пратката - DHL, Fed Ex, ТНТ, UPS-от, EMS, Кина Пост, Хонгконг Пост се сите достапни.net Увозните Даноци или Должности - Увозните давачки, даноци и други давачки што се случи во вашата страна не се вклучени во цената на објектот. - Ве молиме бидете сигурни дека вашата испорака, адреса и контакт телефонски број се точни кога ќе понудата на објектот. - Ако ти треба мене да declear помала вредност кога shiping вашиот парцела , те молам кажи ми! Повратни информации - Како вашата повратна информација е многу важен за нашиот развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.

Главните карактеристики

Стандарди За Безбедност:
IEC
Број На Модел На:
FSMD005-1206-Р
Материјал:
Легура
Кршење Капацитет:
Висок
Употреба:
Низок Напон
is_customized:
Yes

Избор на клиент