• Новак
Мини Болт Машина Тешки 8 Инчен Рачни Челик Жица Croppers Snips Clippers Капка Превозот Поддршка

Мини Болт Машина Тешки 8 Инчен Рачни Челик Жица Croppers Snips Clippers Капка Превозот Поддршка

DEN 360.00
DEN 460.80
-22 %
Во достапна форма

Пристапност


Карактеристики :
Фалсификувани и најтврдокорните 65# Манган челични вилици
Две-боја PPR се справи со ергономски дизајн, удобно зафат
Вртежен момент лост дизајн, спаси напор 40%
Индукција на ножот исклучен со 48-52 висока цврстина
Спецификации :
Материјал : 65# Манган Челик+PPR
Должина : 215mm/8.46"
Количина : 1 Компјутер
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот Вклучува :
1 x 8 Инчен Гром Машина со оригинално пакување

Главните карактеристики

DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
8 Инчен Гром Машина
is_customized:
No
Карактеристики:
Изолирани
:
Американскиот
Бренд Име:
tuosen
Тип:
топ машина
Примена:
топ машина
Материјал:
Манган Челик
Испорака Пакет:
Со Оригинално пакување
Должина:
205mm/8.07

Избор на клиент